Evden Eve Taşımacılık


Günümüz sektörel iş olanakları ele alındığında; şimdi ve gelecekteki sektörel faaliyetini kaybetmeyen tek iş, taşımacılıktır. Taşımacılık yalnızca bir materyali bir yerden öbür noktaya taşımakla sınırlı değil, aynı zamanda birebir müşteri etkileşimi ile büyük bir kısıma yayılma eğilimidir.
Kurumsal tüm işlemler için çoğu kuruluş; mevcut imkanlarını göz önünde bulundurarak bir strateji yapmamakta, taşımacılık işlerini yapan bir firma ile iş sözleşmesi yapmaktadır. Bunun altında yatan temel neden ise; işlerini kurumsal olarak yürüten müşterilerin, taşımacılık işlerini de fizibilite bir şekilde yürütebilmesi için nakliye şirketlerini benimsemesidir.
Müşteri Grubunun Önemi
Taşımacılık firmaları için en yegane iş sözleşmesi, evden eve taşımacılık hizmetidir. Çünkü verilere göre Türkiye’nin dört bir yanında günlük olarak, on binlerce insan taşınmaktadır. Evden eve nakliyat, günlük olarak bu kadar fazla işlem gördüğü için, sektör içerisinde çokça firma olmasına şaşırmamak gerek.
“ Peki, her firma güvenli mi? Her nakliyat firması aynı kalite standardında hizmet sunar mı? “
Bir taşımacılık şirketi kalite standartları çerçevesinde evden eve nakliye hizmeti verebilmesi için gerekli web sitesini ziyaret edin en yegane öğe, deneyimdir. Bir şirketin sektör içerisinde edindiği tecrübe ve de biriktirdiği deneyim, o şirketin müşteri kitlesi açısından birincil önemi olmaktadır. Durumu biraz daha kronolojik olarak ifade ziyaret edin etmek gerekirse; taşımacılık ilk çağdan bugüne kadar insan yaşamının vazgeçilmez bir bütünü olmuştur. Zamanla değişen ve gelişen ziyaret edin taşımacılık anlayışı bir müddet sonra müşteri kitlesi oluşturmuş, bu işin yegane kalitesini belirlemiştir.
Taşımacılık İşinde Yegane Şartlar
En temelinden örneklendirmek gerekirse evden eve nakliye hizmetinde bile, müşteri daima iş akışının merkezine konmalı ve birlikte hareket edilmelidir. İş döngüsünün her aşamasında bilinçli şekilde raporlama yapılarak müşteri ile daima iletişim sağlanmalıdır. Markalar arası rekabet oluşturmak adına olduğundan pahalı veya daha ucuz hizmet vermek marka etiğine ters düşmektedir. Bu nedenle taşımacılık işinde taban ve tavan meblağlar vardır. Ne müşteri ne firma, hiçbir koşulda ticari zarara uğramamalı yada aşırı kazanım elde etmemelidir.
Sizin için en iyi taşımacılık şirketinin hangisi olduğuna karar vermekte zorlanıyorsanız tek yapmanız gereken: seçenekler arasındaki şirketleri marka/fiyat filtresine tabii tutmak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Evden Eve Taşımacılık”

Leave a Reply

Gravatar